✋ Sen de Bir El At!

Her şeyden önce “yahu belki bir katkım olur” deyip bu sekmeye tıkladığınız için çok teşekkürler, iyi ki varsınız. (Niyetiniz bu değildiyse teşekkürümüzü geri alıyor “bari kanalımıza abone olmayı unutmayın “ diyerek Youtuberlıkta yüzsüzlüğün kitabını yazıyoruz. 🙂)

Lafı uzatmadan açık açık yazalım, bizim her türlü desteğe ihtiyacımız var, çünkü paramız yok, profesyonel desteğimiz yok. İşte bu nedenle elimizde destek alabileceğimiz bir tek sizler kalıyorsunuz (bir de babaannem, ama o sosyal medya hakkında her şeye dualar ile karşılık veriyor.) İşte ihtiyaç duyduğumuz onca şey…


Aklınızda bir video fikri mi var bize yazın (Hele bir de bu fikre ilişkin okumalar ve videoları da gönderirseniz harika olur). Hem fikrim var hem de kendim çekerim gönderirim mi diyorsunuz, valla çok iyi olur. Ancak bu konuda birkaç ricamız bulunuyor. İşte o ricalar!

(Göndermiş olduğunuz videonun gelirini de doğrudan sizlere verebiliriz onu da not düşelim.)


  • Edit bilirim videoları düzenleyebilirim mi diyorsunuz, hemen bize yazın (bu noktada emeklerinizin karşılığında ufak da olsa maddi bir dönüş yapabiliriz, hele bir de Eskişehir’de yaşıyorsanız buyurun gelin tanışalım.)
  • Videodan anlamam ama yazı yazabilirim mi diyorsunuz, blog köşemiz var. Yazın gönderin yayınlayalım.
  • Twitter ya da Instagram üzerinde bilgi selleri yayınlıyoruz. İşte birkaç örnek. Bu ve benzeri bir bilgiseli hazırlarım ben mi diyorsunuz, bir tane ya da iki tane fark etmez yollayın gelsin, çünkü bedava içerik en sevdiğimiz şey. 😎 ( 3 bilgi selinizi yayınlarsak Babişko Asuman Bardağınız (veya kaleminiz) anında adresinize teslim.)
  • Şu videonuza altyazı hazırlarım ben mi diyorsunuz. Mail atın yetkiyi açalım. 🙂 (Anında Babişko Asuman kalemleri adresinize yollanır yardımınız için 🙂) 

Ben de üsttekilerin hiçbiri yok, üstüne de “fakirim, ben doğuştan bitiğim” mi diyorsunuz. Olsun biz sizleri de seviyoruz 😊. Etrafınıza bizden bahsedin, zorla telefonlarını alıp abone yapın, karşı çıkanlar ile arkadaşlığınızı bitirin, onları yaftalayın, dışlayın. Saçma şakalarımız bir yana, bu en büyük desteklerden biri bizim için. Dedik ya ne bir networkümüz var ne de reklam yapacak bütçemiz. Bugüne kadar büyümemizin tek nedeni sizlerdiniz bundan sonra da sizler olacaksınız. Bugüne kadar bizleri desteklediğiniz için tüm içtenliğimiz ile çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız…

Şurada paylaş: